انتخاب رنگ مناسب سایت در طراحی سایت آزادشهر

معرفی بهترین سایت ساز ها در طراحی سایت علی آباد
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷
انتخاب هاست ویندوز یا هاست لینوکس در طراحی سایت بندرگز
خرداد ۲۹, ۱۳۹۷

انتخاب رنگ مناسب سایت در طراحی سایت آزادشهر

اول از همه به دنیای اعجاب و شگفت انگیز خوش آمدید، اعجاب انگیز، زیرا با اینکه هزاران رنگبندی مختلف در جای جای مختلف دیده ایم اما باز هم به رنگ هایی بر می خوریم که حسی نو و بکر با خود به همراه دارد. از دنیای طراحی سایت خود دور نمی شویم زیرا میخواهیم راجب بخش مهم سایت که طراحی گرافیک و رنگ بندی آن که نشان هویت سایت است صحبت کنیم.
طراحی سایت آزادشهر ابزارها و سایت های بکر و خوب را برای انتخاب رنک برای سایت می شناسد و معرفی می کند از جمله Adobe Kuler نرم افزاری برای انخاب رنگ است. روش دیگری که طراحی سایت آزادشهر توصیه می کند جامعه مجازی ColorLovers.com است همانطور که از اسم این وبسایت مشخص است یعنی عاشقان رنگ ها. طراحی سایت آزادشهر این وبسایت را که شبکه ای اجتماعی از رنگ هاست برای دیدن رنگ های Solid و پترن های رنگی متنوع که توسط اعضای این شبکه ساخته می شود معرفی می کند.
اما طراحی سایت آزادشهر سایتی که همه جا و همیشه در دسترس و جمع و جور است را سایت http://ColorSchemeDesigner.com معرفی می کند. سایتی با امکانات خوب و ارائه ترکیب رنگ ها و دیدن رنگ های مکمل و متمم برای طراحان دنیای دیجیتال است. طراحی سایت آزادشهر به دلیل وجود نسخه های تیره تر و روشنتر رنگ اصلی از این سایت استفاده می کند تا رنگبندی سایت دچار مشکل نشود. همچنین این سایت برای مبتدیان گزینه ای برای نمایش وب سایت رنگ دارد.
و اما وب سایت آخری که طراحی سایت آزادشهر به شما معرفی میکند تا در آن با سرچ موضوع سایت خود ایده رنگ های سایت های دیگر را ببینید و از رنگ های تکراری و ویندوزی استفاده نکنید. وب سایت Template Monster و Theme Forrest است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *