انتخاب هاست ویندوز یا هاست لینوکس در طراحی سایت بندرگز

انتخاب رنگ مناسب سایت در طراحی سایت آزادشهر
خرداد ۲۳, ۱۳۹۷
فرمول بکارگیری محتوای بصری در طراحی سایت دلند
خرداد ۳۱, ۱۳۹۷

انتخاب هاست ویندوز یا هاست لینوکس در طراحی سایت بندرگز

بسیاری از مشتریان برای حدر نرفتن زمان، هاست خود را قبل از سفارش طراحی سایت ثبت می کنند این کار خوبیست اما بدون اطلاع راجب هاست، در طراحی سایت دچار مشکل می شوید. شرکت فروشنده هاست بدون مشاوره مناسب هاست را در اختیار کاربران قرار می دهند و کاربر هم بدون پرس هایی درباره نوع هاست و اطلاعات دیگر هاست مورد نیاز، اقدام به اجاره می کنند. در حال حاضر بیشتر شرکت های طراحی سایت از سی ام اس (CMS) مانند Word press و Joomla و بعضی از سی اس ام (CMS) اختصاصی پی اچ پی (PHP) استفاده می کنند. در طراحی سایت بندرگز امکان پرسش و پاسخ و مشاوره رایگان راجب هاست وجود دارد. طراحی سایت بندرگز تفاوت هاست Windows و Linux را به طور دقیق به شما کابران عزیز توضیح می دهد و هاست Linux را به دلیل اینکه جوملا و وردپرس به زبان PHP توسعه یافته اند به شما پیشنهاد می کند.
طراحی سایت بندرگز به این نتیجه رسیده است که بعضی از شرکت ها پکیج هایی را در اختیار کاربران قرار می دهند که این پکیج ها همه ویندوز و بدون MysQL، و امکانات کمی نسبت به سی پنل دارند و با قیمت بالایی ارائه میدهند. طراحی سایت بندرگز باور دارد خرید این پکیج ها بدون اطلاع دقیق و نگرفتن مشاوره علاوه بر اینکه در مرحله طراحی سایت دچار مشکل می شوید بلکه باعث خرید دوباره هاست و هزینه هایی اضافه می شوید. قابل ذکر است که طراحی سایت بندرگز راجب کیفیت خدمات این شرکت ها قضاوتی نمی کند اما انتظار زیادی از برند ایرانی دارد.
طراحی سایت بندرگز در زمانی که شما می خواهید خودتان طراحی سایت را ادامه دهید به شما پیشنهاد می کند نیاز سایت را که مشخص کردن زبان برنامه نویسی آن است از طراح اولیه سایت خود بپرسید و یا اگر میخواهید از سیستم مدیریت محتوا جوملا، وردپرس با قالب های آماده و حرفه ای استفاده کنید به دلیل اینکه این سایت سازها با زبان برنامه نویسی PHP طراحی و نوشته شده اند و تنها هاست لینوکس است که قابلیت پیاده سازی دارد استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *