بازرسي سئو در طراحی سایت آق قلا

سئو آسان در طراحی سایت گرگان
مرداد ۲, ۱۳۹۷
شروع طراحی وب در طراحی سایت بندرگز
مرداد ۴, ۱۳۹۷

بازرسي سئو در طراحی سایت آق قلا

طراحی سایت آق قلا بر اين باور است که هر کار حرفه اي نياز به بازرسي کامل و دقيق و اطمينان از انجام درست پروسه دارد. احتمال دارد اين اتفاق در بخش حسابداري يک شرکت يا ارائه خدمات در يک رستوران باشد. پروسه سئو هم از اين امر استقبال مي کند.
در طراحی سایت آق قلا براي يک دست بودن کار و حرفه اي انجام شدن آن بايد فرايند سئو در آخر، با دقت زياد بررسي و بازرسي نهايي شود. نام رسمي اين فرايند در طراحی سایت آق قلا بازرسي سئو يا SEO Auditing معرفي شده است.
بازرسي ماشيني:
سرويس هاي نظارت ماشيني و خودکار براي اين امر استفاده مي شود که طراحی سایت آق قلا تعدادي از اين سرويس ها را به شما معرفي مي کند:
WebCEO.com
Raventools.com

صفحات ايندکس شده بررسي شود:
اگر سايتي را جستجو مي کنيد و نتيجه جستجو صفحه مورد نظر شما نيست اين اتفاق خوبي نيست. اين اتفاق از نظر طراحی سایت آق قلا نشان دهنده وجود مشکل است که سرعت صفحه اصلي، ساختار سايت و لينک هاي داخلي را بررسي می شود و تا جای ممکن برای حل این مشکل تلاش می کند.

تست سرعت
طراحی سایت آق قلا بلافاصله بعد از اتمام عمليات سئو سرعت نمايش صفحات را بررسي مي کند و از درستي آن مطمئن مي شود عامل ديگري که باعث کاهش سرعت سايت مي شود و در نتيجه باعث کاهش نتيجه مطلوب مي شود. منطقه جغرافيايي سرور هاست، موارد نرم افزاري و سخت افزاري ديگر است که طراحی سایت آق قلا آن ها را بررسي مي کند. ابزارهايي که طراحی سایت آق قلا براي بررسي سرعت صفحات استفاده مي کند:
Google PageSpeed Insights
Yahoo YSlow

سئو – Google AdWords
به بيان طراحی سایت آق قلا سرويس Google Adwords يکي از اصلي ترين سرويس هاي منبع درآمد گوگل است. اين سرويس در کنار نتايج جستجوي موتورهاي جستجو و ديگر سايت ها نمايش داده مي شود طراحی سایت آق قلا اين سرويس را سرويس مديريت و نمايش تبليغات متني ميداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *