تفاوت وب سایت سازها و CMS در طراحی سایت گرگان

تاثیر منفی بنرهای تبلیغاتی بر روی طراحی سایت در طراحی سایت گرگان
تیر ۱۶, ۱۳۹۷
UI و UX در طراحی سایت آق قلا
تیر ۱۹, ۱۳۹۷

تفاوت وب سایت سازها و CMS در طراحی سایت گرگان

کابران درطراحی سایت گرگان برای ویرایش و مدیریت وب سایت خود از نرم افزارهای طراحی شده مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا و … استفاده می کنند. سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی سایت گرگان منبع بازی برای سفارشی و شخصی کردن سایت با دارا بودن هزاران تم است. و اما وب سایت ساز ها در طراحی سایت گرگان از جمله wix ، weebly و … هستند این سایت سازها در طراحی سایت گرگان توانایی طراحی صفحات سایت را با سرعت بالا به کابران می دهد.
مواردی که در طراحی سایت گرگان در نظر گرفته می شود:
مهارت فنی:
با اینکه سایت ساز ها و سی ام اس ها هر دو دارای گزینه های مدیریتی محتوا هستند اما از نظر فنی با هم تفاوت هایی دارند. در طراحی سایت گرگان سایت سازها مهارت طراحی یک سایت را دارند و بدون نیاز به استفاده از فایل هایی مانند اچ تی ام ال و سی اس اس فعالیت میکنند. آنها در طراحی سایت گرگان دارای سیستم مدیریت محتوا و به راحتی قابل نصب هستند با توجه به طیف وسیع الگوهای آن می توان هر پلاگین و سفارشی را اضافه کرد.
انعطاف پذیری:
در طراحی سایت گرگان و به شکل کلی نرم افزارهایی با فرایند پیچیده انعطاف پذیری بالایی هم دارند. سیستم های مدیریت محتوای طراحی سایت گرگان علاوه بر قال تنظیم بودن آنها سازگاریشان با نیازهای تخصصی و تجاری بیشتر است. اما در مقابل سایت سازها انعطاف پذیری کمتری دارند و توانایی سازگاری با هر وب سایت را ندارند و مهمتر از آن قابل تنظیم نیستند.
میزبانی وب و نگهداری:
میزبانی وب در طراحی سایت گرگان برای سایت سازها از قبل آماده و طراحی شده است. با توجه به این موضوع شما نیاز به یک دامنه و متصل کردن آن به سایت را دارید. در طراحی سایت گرگان سیستم مدیرت محتوا درخواست میزبانی وب و نامی برای دامنه دارد همچنین این سیستم در طراحی سایت گرگان امکان ذخیره داده ها بر سیتستم مدیرت محتوا را به شما می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *