سایت واکنش گرا در طراحی سایت کردکوی

بهینه سازی سایت در طراحی سایت کردکوی
خرداد ۲۰, ۱۳۹۷
اصول اولیه سئو تصاویر در طراحی سایت آزادشهر
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷

سایت واکنش گرا در طراحی سایت کردکوی

سایت واکنش گرا در طراحی سایت کردکوی به معنی بهتر دیده شدن محتوای سایت در نمایشگرهایی درابعاد متفاوت است به طوری که چنانچه سایز دستگاه کوچک و بزرگ می شود اسکرول افقی نداشته باشد و عناصر سایت متون و تصاویر با بهترین کیفیت قابل دیدن باشد.
سایت واکنش گرا در طراحی سایت کردکوی با دستگاه های مختلف در ابعاد و رزولیشن های مختلف سازگاری دارد. طراحی سایت کردکوی سایت شما را به گونه ای طراحی می کند تا کاربران شما با نمایشگر های مختلف مثل موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوترهای رومیزی و … به طور کامل را سایت شما را بررسی می کنند و دیگر نیازی به تغییر صفحه برای اینکه سایت را کامل ببینند ندارند.
همه ما میدانیم که تمامی مردم از نمایشگرهایی در ابعاد مختلف بزرگ و کوچک برای دیدن صفحات اینترنتی استفاده می کنند. پس با این حال سایتی می تواند در فضای اینترنت موفق باشد که بتواند به همه کابران که با هر نمایشگری که به فضای وب می آیند خدمات مناسب ارائه دهد و محتوای سایت را به طور کامل نشان دهد، طراحی سایت کردکوی این مشکل را برای کابران صفحه وب حل کرده است.
با توجه به آمارهای گرفته شده ۵۰ درصد کاربران صفحه وب از موبایل و تبلت که در دسترس سریعشان است برای مشاهده سایت ها استفاده می کنند. پس اگر سایت شما نمایش درستی در موبایل و صفحه نمایش های مختلف نداشته باشد کاربران زیادی را از دست خواهید داد. این دسته از کابران درصورت دیده نشدن مناسب محتوا سایت شما را بلافاصله ترک می کنند و این فکر را می کنند که سایت شما خراب و مشکل دارد. در صورتی که سایت شما فقط یک سایت واکنش گرا نیست. با توجه به این موضوع طراحی سایت کردکوی، سایت واکنش گرا را برای سایت ها لازم و ضروری می داند. به همین دلیل تمامی سایت هایی که در طراحی سایت کردکوی طراحی می شوند کاملا ریسپانسیو هستند و سازگاری خوبی با نمایشگرهایی که میتوان سایت را مشاهده کرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *