شروع طراحی وب در طراحی سایت بندرگز

بازرسي سئو در طراحی سایت آق قلا
مرداد ۳, ۱۳۹۷
عوامل تاثیر گذار بر کند بودن سرعت وب در طراحی سایت علی آباد
مرداد ۶, ۱۳۹۷

شروع طراحی وب در طراحی سایت بندرگز

در ابتدا طراحی سایت بندرگز زبان PHP را به طور مختصر تعریف می کند. در مطالب گذشته گفتیم که PHP مخفف کلمه ی Personal Homepage و در نسخه های دیگر به خصوص نسخه ۳ مخفف کلمه Hypertext Preprocessor می باشد، طراحی سایت بندرگز به نسخه های ۳ بعد مخفف برگشتی می گوید که مخفف برگشتی یعنی تکرار خود مخفف در عبارت.
زبان PHP در طراحی سایت بندرگز و یا به صورت کلی یک زبانی است که برای اجرای آن نیاز به سرور مخصوص آن دارید تا بر روی آن قرار گیرد.
نرم افزار هایی شبیه سازی شده در طراحی سایت بندرگز وجود دارد که با استفاده از آن ها زبان برنامه نویسی PHP
اجرا می شود. نرم افزار های اجرای زبان PHP در طراحی سایت بندرگز از جمله wamp, easy php, xamp می باشند.
برای استفاده از این نرم افزار ها می توانید بر روی نام آن ها کلیک کنید و از سایت رسمی هر کدام به صورت مستقیم دانلود کنید.
طراحی سایت بندرگز برای اجرای زبان برنامه نویسی PHP بیشتر از نرم افزار wamp استفاده می کند. زیرا این نرم افزار شامل Apache, php, mysql می شود، از آنجایی که طراحی سایت بندرگز به دنبال یک مجموعه مناسب و کامل برای اجرای سایت است این نرم افزار را که اتفاقا مجموعه کاملی است انتخاب کرده است.
بعد از نصب کامل نرم افزار wamp server مرحله اجرای آن می رسد اما اگر نرم افزار در مسیر پیش فرض نصب شده باشد طراحی سایت بندرگز با رفتن به مسیر C:\wamp\www و ایجاد پوشه جدید با نام دلخواه فایل های PHP را ذخیره می نماید. طراحی سایت بندرگز برای اجرای این فایل ها از مسیر راحت و آسان ۱۲۷٫۰٫۰٫۱/ filename.php/ نام داخواه استفاده می کند. برای سهولت در اجرای این نرم افزار طراحی سایت بندرگز پیشنهاد می کند تا از نرم افزار Adobe Dream Weaver استفاده کنید. پشتیبانی همه زبان های مورد نیاز در طراحی وب توسط این نرم افزار قدرتمند انجام می گیرد.
حال می توانید کدهای از قبل آموزش دیده زبان برنامه نویسی PHP را در سند جدید پی اچ پی در نرم افزار WD نگارش نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *