قوانین طراحی وب سایت در طراحی سایت آق قلا

استفاده از وردپرس در طراحی سایت گرگان
مرداد ۱۵, ۱۳۹۷
عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت طراحی وب سایت در طراحی سایت گرگان
مرداد ۲۳, ۱۳۹۷

قوانین طراحی وب سایت در طراحی سایت آق قلا

ساده سازی پیمایش وب سایت:

طراحی سایت آق قلا از کلماتی چون ادامه مطلب و داخل لینک استفاده نمی کند زیرا برای سئو و بهینه سازی باید از این روش پیشگیری شود. طراحی سایت آق قلا بهترین و موثر ترین تکنیک برای بهینه سازی سایت را عبارات توصیفی در لینک انختاب می کند. بررسی های طراحی سایت آق قلا بیان می کند که موتورهای جستجوگر صفحات وب را در دیتابیس ذخیره کرده و با برخورد به لینک، محتوای داخل آن را به عنوان صفحه مقصد در نظر می گیرند، به همین دلیل عبارات توصیفی در لینک ها به رتبه بندی موتورجستجو کمک زیادی می کند.

کلمات کلیدی سایت:

طراحی سایت آق قلا در انتخاب کلمات کلیدی سایت بسایر دقت می کند زیرا کلمات کلیدی ناممناسب خواناییو منطقی بودن آن را کاهش می دهد. با توجه به کلمات کلیدی موتورهای جستجو کلمات هب عنوان اسپم شناخته شده و از لیست حذف می شوند.

طراحی سایت آق قلا علاوه بر اینکه خوانایی مطالب را برای کابران در نظر می گیرد، از طرفی دیگر این اطلاعات را به دلیل استفاده موتورهای جستجو مورد توجه قرار می دهد.

طراحی سایت سازگار با مرورگرهای استاندارد:

طراحی سایت آق قلا برای توسعه دادن سایت ها از مرورگرهای اصلی و استاندارد استفاده می کند. طراحی سایت آق قلا سایت ها را با مرورگرهای سازگار پیاده سازی می کند زیرا بکار بردن این روش باعث می شود تا سایت ها در هر مرورگری به راحتی بارگذاری شود. طراحی سایت آق قلا استفاد از این روش را در نسخه اینترنت اکسپلورر پیشنهاد می کند.

شرکت طراحی سایت آق قلا برای اجرای سیت بر روی چند ورژن اکسپلورر از نرم افزار TredoSoft.com و یا IETester استفاده می کند و قبل از پیاده سازی این نرم افزارها را بر روی سیستم نصب می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *