مدیریت چند وب سایت برای چند مشتری در طراحی سایت کردکوی

روش های ضد جریمه سئو در طراحی سایت آق قلا
مرداد ۷, ۱۳۹۷
ابزار SEMrush در طراحی سایت گرگان
مرداد ۹, ۱۳۹۷

مدیریت چند وب سایت برای چند مشتری در طراحی سایت کردکوی

آغاز کار فریلسنری در زمینه طراحی وب هم آسان است و هم ترسناک! فریلسنری در طراحی سایت کردکوی به معنای فردی است که به تنهایی و بدون کمک از سازمان و شرکتی به صورت حرفه ای و متخصصانه فعالیت خود را در مجموعه های متفاوت با توجه به نیاز و پروژه های موجود، کارفرماو صاحب کار خود را تغییر می دهد.
شما در مسیر طراح وب به صورت تمام وقت کار می کنید این موضوع شما را با چالش کار مداوم روبرو می کند.
ثبت پروژه های متفاوت به معنی مدیریت خوب شما است اما باید به این نکته طراحی سایت کردکوی توجه کنید که مدیریت چندین پروژه طراحی سایت کاریست بسایر دشوار و نیاز به سیستم کاری که توانایی اجرا و راه اندازی همه آن ها را داشته باشد است.
۱- اولویت بندی
طراحی سایت کردکوی تمامی پروژه ها را در دنیای ایده آل به یک صورت درنظر می گیرد و از سوی یک معادل به آن ها نگاه می کند. اما در دنیای واقعی طراحی سایت کردکوی بعضی از پروژه ها نیاز به نگاهی دقیق دارد. نتیجه این صحبت طراحی سایت کردکوی این است که پروژ ها نیاز به اولویت بندی دارند. طراحی سایت کردکوی پروژه هایی را که زمان کمتری برای تحویل دارند در اولویت قرار می دهد. بعضی از روزها با توجه به برنامه ریزی انجام شده با زمان باقی مانده زیادی مواجه می شویم که دراین مواقع طراحی سایت کردکوی به بررسی پروژه های دیگر می پردازد.
۲- آماده کردن لیست وظایف
برای تهیه چک لیست وظایف طراحی سایت کردکوی از ابزار های مختلفی استفاده می کند که نمونه ای از نرم افزار های آن Trello است. طراحی سایت کردکوی جدا از استفاده این نرم افزار قسمت های انجام شده و کارهای باقی مانده را بررسی می کند. خلاصه صحبت این است که طراحی سایت کردکوی نظارت خاصی بر تک تک پروژه ها دارد و علاوه بر استفاده از ابزارهای مختلف برای چک کردن انجام مراحل پروژه از فایل های متنی، کاغذ و خودکار نیز استفاده می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *