نکات مهم طراحی سایت در طراحی سایت گرگان

در دسترس بودن سایت در طراحی سایت گرگان
تیر ۹, ۱۳۹۷
خلاقیت در طراحی سایت علی آباد
تیر ۱۱, ۱۳۹۷

نکات مهم طراحی سایت در طراحی سایت گرگان

از آنجایی که قالب سایت بیشترین توجه مشتری را به خود اختصاص می دهد طراحی سایت گرگان بعد از خرید هاست طراحی قالب سایت را گام بعدی طراحی عنوان می کند. از نظر طراحان طراحی سایت گرگان توجه بیش از اندازه بیننده به قالبی زیباست، قالب هایی که به کاربر احساس آرامش بدهد و کاربر را جذب خود کند.
طراحی سایت گرگان نکاتی را در این باره بیان می کند:
۱- رنگ بندی
طراحی سایت گرگان با توجه به عنوان و موضوع سایت رنگ ها را انتخاب می کند. مثلا طراحی سایت های تحقیقاتی در طراحی سایت گرگان با رنگ بندی ساده است زیرا کاربر زمان زیادی را صرف این سایت ها می کند و در حال خواندن مقالات است. بنابراین انتخاب رنگ های ساده برای این نوع سایت در طراحی سایت گرگان از خستگی چشم جلوگیری می کند.
۲- نوع فونت
دیگر نکات مهم طراحی سایت در طراحی سایت گرگان اندازه و فونتی مناسب است. به سازگاری فونت مناسب با همه ی مرورگرها در طراحی سایت گرگان توجه زیادی می شود. فونتی با اندازه مناسب انتخاب کنیم تا کاربر در هنگام ورود ه سایت نیازی به زوم نداشته باشد و بتواند به طور واضح محتوا را بخواند.
۳- مسیرها و منوها
از دیگر نکات طراحی سایت که در طراحی سایت گرگان به آن توجه می شود باید به منو و مسیرها اشاره کرد. هنگامی که کاربر وارد سایت می شود به راحتی مسیر مورد نظر خود را پیدا کند و دچار سردرگمی نشود. در طراحی سایت گرگان راحتی دسترسی بیننده به مطلب مورد نظر مورد توجه قرار می گیرد و زمان زیاد بودن مطالب بخش بندی مطلب را گسترش می دهد و از چند منو برای دسترسی آسان استفاده می کند.
۴- تصاویر
همه ما از سایت های بی روح لذت چندانی نمی بریم و زود خسته می شویم. طراحی سایت گرگان با توجه به این موضوع در بخش های مختلف سایت با توجه به مطالب آن بخش از تصاویر با کیفیت استفاده می کند.
۵- فرم تماس با ما
در طراحی سایت گرگان قرار دادن فرم تماس برای ایجاد ارتباط با کارفرما از نکات مهم طراحی سایت است. زمانی کاربر وارد سایت شما شده و از خواندن اطلاعات محصول شما شده است می خواهد با شما ارتباط برقرار کند تا اطلاعات کامل محصول رااز شما دریافت کند یا سفارش دهد. قرار دادن فرم تماس در طراحی سایت گرگان باعث اطمینان بیننده از فعالیت شما می شود و این و این بخش باعث فروش بیشتر شما می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *