گام نخست در بهینه سازی

فاکتورها و معیارهای اصلی گوگل برای رتبه بندی
آذر ۱۷, ۱۳۹۷
تفاوت اپلیکیشن با وب سایت چیست؟
دی ۲, ۱۳۹۷

گام نخست در بهینه سازی

گام نخست در بهینه سازی
نخستین گام در بهینه سازی وب سایت در گلستان وب سایت ، اینست که درک صحیحی از کاربران اینترنت داشته باشید! باید با دقت توجه کنید که معمولا کاربران اینترنت، چه چیزی را در جستجو می کنند؟ به عبارت بهتر، خودتان را جای آنها قرار دهید و عبارتی که آنها جستجو می کنند را بدست آورید.
اجازه دهید گلستان وب سایت با یک مثال، این موضوع را بهتر توضیح دهم: فرض کنید شما وب سایتی دارید که در آن خدماتی مرتبط با کنکور کارشناسی ارشد ارائه می دهید. این خدمات می تواند نمونه سوال، آزمونهای آزمایشی، دوره های آموزشی و … باشد.
اگر من (و احتمالا شما نیز!) به دنبال خدمات مرتبط با کنکور کارشناسی ارشد باشم، احتمالا عبارت “نمونه سوالات ارشد” و یا “دوره های آموزشی ارشد” و یا “آزمون آمادگی کنکور ارشد” را در گوگل جستجو می کنم. به احتمال زیاد هیچگاه عبارت “کنکور ارشد” را در اینترنت جستجو نخواهم کرد، زیرا این عبارت خیلی عام بوده و مرا به هدفم از جستجو هدایت نمی کند.
در نتیجه پیشنهاد گلستان وب سایت این است که مدیر وبسایت فوق باید تاکید خود بر بهینه سازی را بر روی عبارتهای فوق قرار دهد تا عبارت “کنکور ارشد”.
این همان چیزی است که در بهینه سازی به استراتژی کلید واژه ای معروف است.
بهینه سازی وب سایت دو گام دیگر هم دارد. بهینه سازی درون صفحه ای )on-page SEO) و بهینه سازی برون صفحه ای (off-page SEO( که در قسمت بعد به تفصیل درباره آن توضیح خواهم داد.
چگونه می توان در صفحه اول نتایج ظاهر شد؟
پیشنهاد گلستان وب سایت موتورهای جستجو برای ترتیب نشان دادن وب سایت ها معیار هایی دارند. هرچه وب سایت ها بیشتر معیار های موتور جستجو را رعایت کرده باشند، در رتبه بالاتری قرار میگیرند. موتور های جستجو در بیشتر این معیار ها با هم مشترک هستند، ولی در برخی موارد با هم تفاوت هایی دارند
بیشتر سایت ها سعی بر این دارند که سئو بهتری در این موتور جست جوداشته باشند گلستان وب سایت این امکان را به شما میدهد.
سئو به روش کلاه سفید در گلستان وب سایت
این روش مورد تایید موتورهای جست و جو میباشد و نتایج حاصل از آن ارگانیک یا طبیعی است.
یعنی نویسندگان وب سایت ها بدون هیچ گونه روشی که قصد گول زدن موتورهای جست و جو را داشته باشند و فقط با رعایت اصولی مثل:
– در گلستان وب سایت گذاشتن مطلب مرتبط با عنوان
-استفاده درست از کد های برنامه نویسی گلستان وی سایت
-استفاده از کلمات کلیدی در گلستان وب سایت
– …
رتبه صفحات خود را بالا ببرندبا کمک گروه گلستان وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *