UI و UX در طراحی سایت آق قلا

تفاوت وب سایت سازها و CMS در طراحی سایت گرگان
تیر ۱۷, ۱۳۹۷
راهکارهای امنیتی طراحی سایت گرگان برای سایت
تیر ۲۰, ۱۳۹۷

UI و UX در طراحی سایت آق قلا

در طراحی سایت آق قلا دو کلمه ux و ui بسیار تکرار می شود. در تعریف ساده UI مخفف کلمه User Interface design می باشد یعنی بخشی از طرح، بخشی که زمان مشاهده سایت توسط کاربر دیده می شود و UX هم مخفف User Experience design است که به معنی تجربه کاربران از مشاهده سایت است.

UX طراحی سایت گرگان
در طراحی سایت آق قلا User Experience design شامل حالت ها و رفتارهای مورد استفاده کاربر از محصولات و سیستم های خاص سایت است. گفتیم UX تجربه کاربر از مشاهده سایت است، تجربه کابر در طراحی سایت آق قلا شامل جنبه ها و روش های عملی و موثر، معنی دار و با ارزش اثر متقابل کامپیوتر و محصول است. در طراحی سایت آق قلا کاربرد و سادگی و بهره وری در استفاده از جنبه های متفاوت سیستم است که این درک کاربر در طراحی سایت گرگان خود از دارای جنبه های ارزش اثر متقابل انسان و کامپیوتر و محصول می باشد. UX بر اساس تعاریف ISO در طراحی سایت آق قلا هنگام استفاده، قبل و بعد از استفاده شامل تمای عواطف، پاسخ های اعم از فیزیکی و روانی، اجرایی و رفتاری، مزیت ها و اعتقادات می شود.
UI طراحی سایت آق قلا
در مطلب بالا گفتیم UI طراحی سایت آق قلا مخفف کلمات user interface است. در دنیا و صنعت طراحی فضایی وجود دارد که اثر متقابل انسان ها و کامپیوتر را در فیلدی به نام اثر متقابل انسان بر ماشین و یا برعکس به وجود می آورد. هدف این روش در طراحی سایت آق قلا این است که از سمت انسان اجازه عملکرد کنترل ماشین و عملکرد موثر دریافت شود اما ماشین برای کمک به تصمیم کاربران اصلاعات را باز می گرداند. طراحان UI بر خلاف UX بر روی کلی ترین حس کار تمرکز دارند اما UI بر نحوه ارائه محصولات کار تمرکز بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *