اصول اولیه سئو تصاویر در طراحی سایت آزادشهر

سایت واکنش گرا در طراحی سایت کردکوی
خرداد ۲۰, ۱۳۹۷
معرفی بهترین سایت ساز ها در طراحی سایت علی آباد
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷

اصول اولیه سئو تصاویر در طراحی سایت آزادشهر

در گذشته اگر بر روی تصویری از جستجوی خود کلیک می کردیم می توانستیم به وب سایت آن تصویر برویم. اما اکنون اگر بر روی تصویری کلیک کنیم گوگل آن را به صورت فول سایز به شما نمایش می دهد و می گوید سایت این تصویر همین است. در طراحی سایت آزادشهر از تصاویر به درستی استفاده می کنیم تا بر رتبه وب سایت در نتایج جستجوی تصاویر گوگل بیافزاییم. طراحی سایت آزادشهر مواردی از سرچ سئو تصاویر را بیان می کند:
طراحی سایت آزادشهر باعث فروش محصول با مشاهده کردن آن می شود: صاحبان بسیاری از مشاغل مانند طراح دکوراسیون، فروشنده ها، رستوران داران، پیمانکاران و سایر مشاغل از جستجوی تصویری و رو آوردن بسیاری از مردم به این جستجو صحبت کردند. مثلا شما اطلاعاتی از محصولی که می خواهید خریداری کنید به دست می آوردید و در نهایت از روی تصاویری که دیده اید انتخاب می کنید.
مجوزهای محتوای بصری: مشخص است که زندگی خود را با فروش تصاویر می گذارنند. بهترین راه برای کسب درآمد برای بسیاری از اصناف جستجوی تصویری گوگل است. این موضوع باعث سودآر شدن بسیاری از مشاغل شده است، مانند عکاسی
شاید جستجوی تصویری مهمتر از آن چیزی باشد که شما فکرش را می کنید. بر اساس تحقیقات به عمل آمده در طراحی سایت آزادشهر جستجوی تصویری بیش از ۱۰ برابر بیشتر از جستجو در یاهو و بیش از ۴۰ برابر بیشتر از جستجو در فیسبوک مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال روش های بهینه سازی تصاویر توسط افرادی که تصاویر را ارسال می کنند نادیده گرفته شده است اما طراحی سایت آزادشهر بهینه سازی تصاویر سرمایه گذاری خوبی برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو میداند و به آن می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *