اهمیت کم حجم بودن وب در طراحی سایت بندرگز

گامهایی برای نوشتن پست مهمان مؤثر در طراحی سایت دلند
تیر ۲۱, ۱۳۹۷
طراحی تعاملی وب در طراحی سایت کردکوی
تیر ۲۴, ۱۳۹۷

اهمیت کم حجم بودن وب در طراحی سایت بندرگز

یکی از مهمترین اصول طراحی سایت بندرگز در دیزاین و طراحی وب اهمیت به حجم سایت است که بیشتر طراحان، گرافیست ها و حتی مهندسان پرتال نصب کن به آن توجهی ندارند. در مطالب قبل طراحی سایت بندرگز به این موضوع اشاره کردیم که حجم یک وب سایت چه تاثیرات منفی بر روی کاربران و مشتریان سایت می گذارد. تعدا بازدیدکنندگان سایت به مرور زمان کاهش می یابد، کاربران و مخاطبان ثابت کم می شود، کاهش تعداد بازدید از صفحات داخلی و مهمترین معایب آن در طراحی سایت بندرگز کاهش رتبه در موتورهای جستجو است. اما این گزینه فراموش نشود که حجم سایت ها در طراحی سایت بندرگز نسبی است و به میانگین سرعت مخاطبان و کاربران هم بستگی دارد.
تجربه طراحان کم حجم طراحی سایت بندرگز نشان دهنده خصوصیت جذب مشتریان به طراحان سایت است.
در سرعت سایت چه عواملی بیشترین تاثیر را دارند؟
مهم ترین ویژگی در طراحی سایت بندرگز کدنویسی به روش استاتیک است. استافده مفید طراحی سایت بندرگز از اندازه محاسبه شده و درست از CSS، کدهای دینامیکی PHP و ASP طراحی سایت بندرگز به دلیل سرعت اجرای پایین و کم دیده نمی شوند و به حساب نمی آیند. به همین دلیل طراحی سایت بندرگز بر روی کدهای استاتیکی که مرتب و تمیز هستند و کدهای CSS که در یک فایل مناسب ذخیره سازی می شوند تاکید زیادی دارد. این کار طراحی سایت بندرگز باعث می شود تا بارگذاری مجدد این فایل ها برای بود شدن از روی کامپیوتر باشد که این موضوع بر سرعت اجرا تاثیر بسزایی می گذارد.
طراحی سایت بندرگز کدهای جاوا اسکریپت را هم به صورت جدا در یک فایل به خصوص ذخیره می کند و در قسمت هدر سایت قرار می دهد اما زمانی که طراحی سایت بندرگز به اجبار باید کدها را در فایل اصلی قرار دهد آن ها را در پایین ترین و در آخرین خطوط کدهای استاتی قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *