بهبود سایت با علم روانشناسی درطراحی سایت

مدیریت محتوای صفحات ریسپانسیو در طراحی سایت علی آباد
تیر ۶, ۱۳۹۷
در دسترس بودن سایت در طراحی سایت گرگان
تیر ۹, ۱۳۹۷

بهبود سایت با علم روانشناسی درطراحی سایت

یکی از موثرترین روش هایی که طراحی سایت گرگان برای رسیدن کاربران به خواسته و هدف از داشتن سایت دارند استفاده از علم گسترده روانشناسی است. چگونگی رفتار با اطرافیان و فکر کردن به اینکه اطرافیان چه فکرهایی می کنند و سوال اینکه چرا محصولات رقیب من مورد علاقه بیشتری قرار می گیرد؟ چگونگی بیان درخواست برای رسیدن به واکنش و جوابی مثبت؟ همه اینها و خیلی سوالات دیگر، سوالات و افکاری هستند که ما به آنها احاطه کامل نداریم و حتی شاید در بعضی از موارد به جواب نهایی نرسیم. در طراحی سایت گرگان برای بهبود سایت باید بدانیم کاربران با به وجود آمدن چه عواملی به انتخاب چیزی می شوند و یا با اختیار چیزی را انتخاب می کنند. با توجه به تحقیقات انجام شده دانشگاهی تئوری های بهبود طراحی سایت در طراحی سایت گرگان وجود دارد که با آموزش و استفاده از آن ها در افزایش درصد کاربردی بودن سایت کمک بسزایی می کند.
روانشناسی رنگ
طراحی سایت گرگان بر این باور است که استفاده ترکیبی رنگ ها احساس کاربر را تحت تاثیر قرار می دهد و این نکته در طراحی سایت گرگان نکته مهم و پرکاربردی برندسازی است. برای هر مالک سایت یا یک طراح مهم است که کاربر یا بیننده هدفش را در سایتش پیدا کند از این رو این گزینه برای طراحی سایت گرگان اهمیت زیادی دارد. طراحی سایت گرگان با توجه به پژوهش انجام شده محققان در peer-reviewed journal دریافته اند که نظر یک مشتری در مورد یک محصول تنها در ۹۰ ثانیه شکل میگیرد و در صد بالایی از این نظریه که بین ۶۲ تا ۹۰ است بر پایه رنگ آن محصول استوار است.
آبی بهتر است یا زرد خودمانی:
اگر به دنبال آرامش و امنیت هستید طراحی سایت گرگان از نظر روانشناسی آبی را پیشنهاد می کند که در بین بسیاری از مردان و زنان هم بسیار محبوب است. اما این نکته در طراحی سایت گرگان را فراموش نکنید که استفاده از آبی در صنایع غذایی باعث کم اشتهایی می شود. مردم با دیدن رنگ های آتشین دست به خوردن میبرند و اشتهایی زیادی به خوردن نشان می دهند. اما زرد خودمانی از نظر روانشناسی در طراحی سایت گرگان به بازدید کنده حس خوشحالی را منتقل می کند زرد باعث تحریک مرکز هیجان مغز می شود. در طراحی سایت گرگان از رنگ زرد برای القای حسی خودمانی و بامزه استفاده می شود.
سبز خلاق یا سیاه سیاه:
زمانی که رنگ سبز را میبینیم طبیعت بکر و زیبا در ذهن مایان می شود و به طبع از آن حس سرزندگی و پاکیزگی را داریم. استفاده از رنگ سبز در طراحی سایت گرگان از نظر روانشناسان رنگ، سبز حس خلاقیت را به بینندگان می دهد. در طراحی سایت گرگان رنگ مشکی وابسته به قدرت و استواریست و ترکیب آن ظرافت و تجمل را نمایش می دهد.
و در نهایت در طراحی سایت گرگان رنگ پیروزمندانه قرمز است:
قرمز در طراحی سایت باعث حک شدن و به یادماندنی بودن محصول می شود. در طراحی سایت گرگان برای تحریک از رنگ جذاب قرز استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *