تاثیر منفی بنرهای تبلیغاتی بر روی طراحی سایت در طراحی سایت گرگان

منظور از اسپایدر در طراحی سایت گنبد
تیر ۱۳, ۱۳۹۷
تفاوت وب سایت سازها و CMS در طراحی سایت گرگان
تیر ۱۷, ۱۳۹۷

تاثیر منفی بنرهای تبلیغاتی بر روی طراحی سایت در طراحی سایت گرگان

در طراحی سایت گرگان گسترش آگهی های تبلیغاتی در بسیاری از سایتهای فارسی برای پیشرفت در کسب و کار نشلنه خوبی به نظر می رسد. به همین نحوه طراحی و اجرای آن کاری تخصصی است که بخشی از آن در حیطه کاری طراحان طراحی سایت گرگان است. طراحی سایت گرگان به عنوان طراح و مدیر یک سایت برای آگهی های تبلیغاتی محدودیتی قرار می دهد تا ساختار اصلی و گرافیکی سایت برهم نخورد و انجام این کار در طراحی سایت گرگان به این دلیل است که موجب تشویش بصری نشود. همه شما بعضی از سایت ها را با قسمت های چشمک زن قرمز و زرد و یا هدری با این شکل دیده اید، این کار از دید طراحان طراحی سایت گرگان خراب کردن انسجام بصری سایت را در پی دارد. طراحی سایت گرگان تبلیغات سایت شما را به گونه ای قرار می دهد تا محتوای اصلی ، هویت و هدف سایت تحت شعاع قرار نگیرد.
طراحی سایت گرگان پیشنهاد می کند که هرچه تبلیغات سایت شما بر اساس علاقه بازدیدکنندگان و مشتریان به به شکلی کاملا محترمانه دیده شود بازدید و کلیک بیشتری خواهد داشت.
بر اساس تحقیقات طراحی سایت گرگان بعضی از تبلیغات باعث نارضایتی کاربران و بازدیدکنندگان و باعث تاثیر منفی برای کسب و کار و تجارت شما می شود. به صور عادی کاربران نیازی از دنیای بزرگ اینترنت استفاده می کنند و از تبلیغات اینترنتی ناراضی هستند، با توجه به تحقیقات طراحی سایت گرگان این نوع تبلیغات در سایت های بزرگ و حتی در وبلاگ های شخصی کوچک و بزرگ هم دیده شده است. براساس تعداد کلیکی که بر یک بنر تبلیغاتی زده می شود مطالعه زیادی بر میزان تاثیرات آن بر میزان بازدیدکنندگان سایت صورت می گیرد. اما اکثرا میزان تاثیرات منفی تبلیغ نامناسب بر روی سایت را بررسی و تحقیق نکرده اند.
با توجه به مطالعات و تحقیقات انجام شده جان بوید طراحی سایت گرگان تبلیغات بد اینترنتی را بیان می کند:
طراحی سایت گرگان نارضایتی ۹۵ درصدی مردم را از تبلغ پاپ آپ اعلام می کند.
۱- پاپ آپ به صورت جداگانه در پنجره ای با می شود.
۲- تبلیغات سنگین اینترنتی که زمان زیادی را برای بود از ما می گیرد.
۳- تبلغات اینترنتی که در پنجره ای جدا و یا در همان سایت باز شده و گزینه ای برای بستن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *