زبان برنامه نویسی Asp برای طراحی وب در طراحی سایت گرگان

طراحی سایت آموزشگاهی در طراحی سایت گرگان
تیر ۳۰, ۱۳۹۷
سئو آسان در طراحی سایت گرگان
مرداد ۲, ۱۳۹۷

زبان برنامه نویسی Asp برای طراحی وب در طراحی سایت گرگان

زبان ASP مخفف کلمه Active Server Pages است زبان ای اس پی در شرکت مایکروسافت یک محیط منحصر به فرد محسوب می شود. این زبان در طراحی سایت گرگان قدیمی شده است و به جای آن زبان برنامه نویسی اسکریپت کاربرد دارد اما نه به طور کامل، و به این نکته مهم اشاره کنیم که زبان برنامه نویسی ASP درطراحی سیت گرگان تنها یک زبان برای طراحی سایت نیست.
زبان برنامه نویسی Asp در طراحی سایت گرگان یک زبان پیگربندی شده است که طراحی سایت گرگان آن را یک چارچوب بسیار کاربردی وب می داند. این زبان توسط شرکت بزرگ و پرطرفدار مایکروسافت ارائه می شود. طراحی سایت گرگان برای ایجاد، تولید و طراحی صفحات وب، صفحات وب پویا و سرورهای وب پویا و Web XML از این زبان برنامه نویسی استفاده می کند. زبان Asp در طراحی سایت گرگان جانشین تکنولوژی صفحه سرویس دهنده بزرگ و فعال ASP است. این زبان مبتنی بر زبان های در حال اجراست. طراحی سایت گرگان با استفاده از هر نوع زبان Framework.NETکدهای متنوع و متفاوت ASP را نوشته و ارائه می دهد.
طراحی سایت گرگان برای برنامه نویسی های تحت وب از این زبان برنامه نویسی استفاده می کند. در طراحی سایت گرگان برنامه و نرم افزاری که هماهنگی کاملی با زبان برنامه نویسی ASP.NET داشته باشد نرم افزار پرکاربرد Microsoft Visual Studio است که این نرم افزار به عنوان محیطی برای برنامه نیسی مایکروسافت معرفی می شود. در طراحی سایت گرگان با توجه به بالا بودن تعداد خطوط کدهای طراحی شده با زبان ASP به نسبت زبان برنامه نویسی PHP زمان بیشتری برای طراحی یک سایت نیاز است.
زبان برنامه نویسی Asp.Net در طراحی سایت گرگان زیر نظر برند مایکروسافت است که با وجه هب این موضوع یعنی بسیاری از Platform ها را حمایت نمی کند اما این زبان امکان طراحی ساده و آسان را هنگام آغاز یک پروژه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *