عوامل تاثیر گذار بر کند بودن سرعت وب در طراحی سایت علی آباد

شروع طراحی وب در طراحی سایت بندرگز
مرداد ۴, ۱۳۹۷
روش های ضد جریمه سئو در طراحی سایت آق قلا
مرداد ۷, ۱۳۹۷

عوامل تاثیر گذار بر کند بودن سرعت وب در طراحی سایت علی آباد

یکی از مواردی که کابران به آن توجه می کنند و گاهی باعث دلسری آن ها نسبت به سایت می شود کند بودن سرعت بارگذاری است. طراحی سایت علی آباد اعلام می کند که با کند بودن سرعت سایت کاهش کابران را باید مدنظر قرار دهیم و این موضوع را پیش بینی کنیم. طراحی سایت علی آباد با رفع مشکل زمان بارگذاری تعداد کاربران و مشتریان را بیشتر و نرخ های تبدیل بالاتر را بهبود می بخشد. با توجه به زمان زیاد صرف شده بر روی کاربرد پذیری اما نرسیدن به هدف، نتایج بررسی های طراحی سایت علی آباد نشان می دهد که یکی از این عوامل تاثیر گذار کند بودن و زمان بارگذاری سایت است. به طور واضح در طراحی سایت علی آباد علاوه بر سادگی پیمایش و زیبایی، سرعت بارگذاری برای یک سایت موفق بسایر هم و ضروری است.
موارد زیادی وجود دارد که باعث کند شدن سرعت و زمان بارگذاری سایت می شود. بنابراین طراحی سایت علی آباد سایت را به طور کامل بررسی می کند تا مشکلات ایجاد شده که باعث کند بودن سرعت بارگذاری سایت می شود را پیدا کند.

طراحی سایت علی آباد نکاتی را که هنگام بروز مشکل کندی سایت باید به آن ها توجه کرد را بیان می کند:
– بهینه کردن تصوایر و فایل ها:
طراحی سایت علی آباد در هنگام طراحی سایت از تصاویر بزرگ استفاده نمی کند زیرا تصاویر بزرگ حجم زمانی زیادی را زمان بارگذاری سایت اشغال می کند این موضوع باعث می شود سایت به کندی بارگذاری شود.

– در بالای صفحه از جاوا استفاده نکنید:
افزونه های اجتماعی استفاده شده در بالای صفحات باعث کند شدن سرعت بارگذاری سایت می شوند. طراحی سایت علی آباد پیشنهاد می کند تا اسکریپت جاوا را در پایین صفحات قرار دهید.

– سرمایه گذاری بر روی تم های خوب:
در تم هاویجت، پلاگین و تصاویر بسیاری وجود دارد به همین دلیل طراحی سایت علی آباد تم ها را قبل از اضافه کردن به صورت کامل و دقیق بررسی می کند. طراحی سایت علی آباد به دلیل رسیدن به هدف مشتری از تم هایی با تصاویر کم استفاده می کند تا تاثیر چندانی بر سرعت بارگذاری سایت نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *