فاکتورها و معیارهای اصلی گوگل برای رتبه بندی

مزایای طراحی وب سایت
آذر ۵, ۱۳۹۷
گام نخست در بهینه سازی
آذر ۲۴, ۱۳۹۷

فاکتورها و معیارهای اصلی گوگل برای رتبه بندی

فاکتورها و معیارهای اصلی گوگل برای رتبه بندی
به پیشنهاد گلستان وب سایت زمانی که شما تصمیم به طراحی یک سایت با قالب وردپرس، جوملا و … می گیرید، حتما به فکر سئو و رتبه آن در گوگل نیز باشید. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه عواملی باعث می شود که یک وب سایت در صدر جستجوهای گوگل قرار گیرد و یا فاکتورهای موردنظر موتورهای جستجو برای انتخاب یک سایت به عنوان سایت برتر در جستجوها چیست؟
نظر گلستان وب سایت این است که همانطور که می دانید تعداد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند، روز به روز در حال افزایش است. در حال حاضر تعداد کاربران اینترنتی ۳ میلیارد نفر می باشد و در هر سال ۳۲۰ میلیون سایت ایجاد می شود. ایجاد سایت های جدید و همچنین وجود سایت های قدیمی نشانگر این موضوع است که در حال حاضر رقابت شدیدی برای کسب رتبه ی بالاتر در موتورهای جستجو ازجمله گوگل وجود دارد. بنابراین برای اینکه بتوانیم رتبه بهتر و طبیعتا ترافیک بالاتر برای سایت خود کسب کنیم، باید از فاکتورها و معیارهای اصلی برای رتبه بندی سایت ها آگاه باشیم
فاکتورها و معیارهای اصلی گوگل برای رتبه بندی گلستان وب سایت
به نظر گلستان وب سایت ذکر این نکته قابل توجه است که گوگل از ۲۰۰ مولفه برای رتبه بندی سایت ها بهره می گیرد، اما خوشبختانه تاثیر همه ی فاکتورهای سئو به یک اندازه نیستند وهمجنین گلستان وب سایت می توان تنها با متمرکز شدن بر روی فاکتورهای رتبه بندی خاص، تاثیر سئو بر روی سایت خود را به حداکثر رساند. گوگل با بهره گیری از الگوریتم های مختلف و پیچیده، این فرصت را برای کسب و کارهای آنلاینی که تازه شروع به کار کرده اند، فراهم کرده تا با رقیبان پرقدرت و با تجربه خود رقابت نمایند.
همچنین در نظر گرفتن این نکته در گلستان وب سایت نیز ضروری است که الگوریتم های گوگل پیوسته در حال تغییر می باشد و تنها با تکیه بر دانش قبلی نمی توان در مورد امروز نیز اطمینان داشت و همواره باید دانش خود را در زمینه سئو و رتبه بندی سایت در گلستان وب سایت به روز کرد. گوگل برای بالا بردن رتبه یک سایت در نتایج جستجو از معیارهای با ارزش و مهمی در تعریف الگوریتم های خود بهره برده است که در ادامه آنها را بررسی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *