فرمول بکارگیری محتوای بصری در طراحی سایت دلند

انتخاب هاست ویندوز یا هاست لینوکس در طراحی سایت بندرگز
خرداد ۲۹, ۱۳۹۷
سادگی و کارآیی برای رسیدن به محتوای اصلی در طراحی سایت آق قلا
خرداد ۳۱, ۱۳۹۷

فرمول بکارگیری محتوای بصری در طراحی سایت دلند

۱- استاتیک بصری و چیدمان آن
محتوای بصری به بشریت امروز که در معرض بارش و یا بهتر است بگوییم بمباران اطلاعات و جملات قرار گرفته است، فهم و درک موضوعات و هضم محتوای پیچیده موضوعات را راحت تر و سریع تر می کند. طراحی سایت دلند متوجه تمرکز بازدیدکنندگان به تصاویر، ویدئو ها و جزئیات عناصر بصری وب سایت ها شده است به همین دلیل برای ماندن سایت و محتوای سایتمان در ذهن بازدیدکننده و تاثیر مثبت گذاشتن بر روی آن تمرکز زیادی بر محتوای بصری دارد. به طور واضح در طراحی سایت دلند به طور خلاقانه ای از محتوای بصری که اهمیت زیادی در زمینه بازاریابی محتوا و روشی مهم در افزایش سطح تعامل مشتریان با محتوای سایت دارد استفاده می شود.
۲- به شیوه های نوآورانه ای محتوا را مجدد نشر کردن
نشر مجدد محتوا یعنی استفاده از مطالب قدیمی و نوشته های گذشته سایت به روشی تازه و جان بخشیدن به سایت است. در طراحی سایت دلند به عنوان خلق کننده اولیه یک محتوا و صاحب آن با اضافه کردن جملاتی تازه و تصاویر و نمودارها جذابیت یک نوشته قدیمی را افزایش می دهند و آن را به شیوه ایی نو نشر می کنند. موضوع نشر مجدد محتوا در طراحی سایت دلند به معنی تولید و نوشتن متنی جدید در بین موضوعات قدیمی برای افزایش جذابیت موضوع در راستای بازاریابی محتوا و مهمترین روش آن یعنی محتوای بصری است. که باعث صرفه جویی و کم شدن هزینه های تولید محتوا می شود و هم در افزایش بازدیدکنندگان سایت و مشتری ثابت شدن نقش مهمی دارد.
۳- از ویدئوهایی در راستای موضوع استفاده کردن
در طراحی سایت دلند روش موثر و قابل نتیجه در راستای بازاریابی ویدئویی و یا به طور کلی بازاریابی محتوا استفاده از ایده ی تازه و جدید استفاده از ویدئو است که می توان در کنار متن از ویدئو استفاده کند و یا همان متن قدیمی را تبدیل به ویدئویی جذاب برای افزایش سطح تعامل کاربران سایت کند. اما نکته مهم این است که استفاده از ویدئو تا حدی موضوعی خطرناک است چرا که اگر انتخاب ویدئو با دقت و با در نظر گرفتن موضوع و محتوای متن نباشد تاثیر به شدت معکوسی می گذارد و باعث از بین بردن انسجام سایت و کاهش مخاطبین نیز می شود. طراحی سایت دلند ویدئو را که اجرای محتوای بصری و برای درک بهتر مقاهیم و انتقال واضح پیام هاست به همین دلیل با دقت و ظرافت زیادی انتخاب و تولید می شود چرا که باید مکملی برای محتوای اصلی باشد نه اینکه جای محتوای اصلی را اشغال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *